Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Bilgisayar, Internet , WebMaster, Msn > Bilgisayarlar > Windows Sistem Yamaları ve Bilgileri » Windows Xp işletim Sistemini Başka donanıma Taşımak

| Konular: 137,714 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,630 | Online: 1 | En yeni üyemiz : Rihanna Turkiye (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Windows Xp işletim Sistemini Başka donanıma Taşımak
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
2012
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 01-08-2008, 08:12 AM   #1
By_yASİN
Banlı Üye

Son giriş: : 11-10-2008 12:25 PM

Konular: 14

Forumda ki Süre:
6 saat 38 dakika 27 saniye

Ruh Halim:

Teşekkürler: 1
4 Mesajda 6 Teşekkür aldı

REP Puanı : -983

By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...By_yASİN Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Windows Xp işletim Sistemini Başka donanıma Taşımak

Şimdi sisteminizi güzelce kurmuşsunuz,donanımları tanıtmışsınız,gerekli programları yüklemişsiniz,kişisel ayarlarınızı yapmışsınız,saatlerce uğraşmışsınız. Çok hoşunuza giden bir sistem hazırlamışsınız.Sonra arkadaşınız notebook ile geldi ve sisteminizi gördü, o da çok beğendi,benim makinayada kuralımmı dedi? Siz o kadar süre uğraşmak istemediğiniz için kurarız ama bu kadar uğraşamam dediniz.
Ya sizin makinanızdaki sistemi olduğu gibi başka bir makinaya aktarma imkanı olsaydı,üstelik intel işlemcili bir makinadan amd işlemcili başka bir makinaya.Kendi sisteminizin ghost'unu başka bir makinaya yüklüyorsunuz ve sorunsuz çalışıyor olacak.
Microsoft sysprep programı ile bu mümkün.Herhangi bir makinada yüklü sistemi yine herhangi makinaya aktarma imkanı sağlıyor.Gerekli açıklamaları ve dosyaları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
Download:
indir

bu program microsoft'un Ghost Gibi ÇAlışıyor ama çok farlı

By_yASİN Üyesinin Albümü
By_yASİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır By_yASİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
By_yASİN Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
başka, by_yasin, donanıma, işletim, sistemini, taşımak, windows, xp

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil