| Konular: 137,708 | Mesajlar: 44 | Üyeler: 40,616 | Online: 1 | En yeni üyemiz : holyturk (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Bu kızı Tavlayana Benden +1000 rep
Yanıt
43
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
8564
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 10-06-2008, 12:14 PM   #11
[Adiqe]

Özel Üye

[Adiqe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 23-06-2010 12:33 PM

Konular: 1636

Forumda ki Süre:
1 hafta 3 gün 7 saat

Ruh Halim:

Teşekkürler: 166
640 Mesajda 980 Teşekkür aldı

REP Puanı : -115625

[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...
[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

gel beni yol dio kız ne sinir şey yha

][Üser!mdeq! LaneT! Sew!oOrum][

KâŁbîmŁê Ruhumu ßîrbîrîηê ßâqŁâyâη YoŁdâ ßîr Kısım Kâzı ÇâŁışmâLârı Vâr

ßu Yûzdêη ßîr Mûddêt KuŁŁâηım Dışıyım

Êqêr ßâηâ UŁâşmâk İstêrsêηîz Dîpsîz KârâηŁıqımı KuŁŁâηıη ..!

KıR kaLbiNi veR eLim€..!

şimdi anlatamam yüreğimde ki acıyı ağlarsın,üzülürsün..
bana dönmeni istemiyorum..
sen benim yokluğumu hissettiğinde zaten üzüleceksin yeteri kadar..
şimdilik pek fazla konuşmak yersiz,göz yaşlarım acımı anlatmaya yetersiz!!

[Adiqe] Üyesinin Albümü
[Adiqe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır [Adiqe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi Sponsor Linkleri
Alt 10-06-2008, 12:19 PM   #12
la*mer
Banlı Üye

Son giriş: : 23-02-2009 11:31 AM

Konular: 6813

Forumda ki Süre:
1 ay 2 hafta 5 gün

Ruh Halim:

Teşekkürler: 431
1,593 Mesajda 1,857 Teşekkür aldı

REP Puanı : -211396

la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...
la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...la*mer Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...

işte zor oldu ama başardım tavladım kızı ..takma adım da barış

<Merve> Merhaba Ben Merve, bakalım beni tavlayabilecek misin...
<barış> umarım

<Merve> ben de.

<barış> nasılsın

<Merve> iyiyim sen nasılsın?

<barış> iyiyim

<Merve> karşımdaki iyi olunca ben de kendimi daha iyi hissederim

<barış> çok güzel

<Merve> abartıyor musun ne

<barış> alaası yok

<Merve> sana sponsorumuzu tanıtayım: pek çok sektörde firmalardan fiyat teklifi alabileceğin Uygun teklif. Tıkla!

<barış> saol

<Merve>

<barış> resimler

<Merve> merak ettim de benden nasıl haberdar oldun?

<barış> hayaller

<Merve> hayallerimiz bizi yanlış noktalara sürükleyebilir

<barış> kalpler

<Merve> kalp kırmaktan çekinmeni öneririm

<barış> saçlar

<Merve> bir kadını etkilemek için neler yaparsın?

<barış> gözler

<Merve> böyle internet üzerinden mi yüzyüze mi tanışmak iyi sence?

<barış> dudaklar

<Merve> dudak? o kadar mı?

<barış> gözler

<Merve> Aynı şeyleri mi konuşacağız?

<barış> kova

<Merve> Sürekli çok zeki olduklarından bahsedip dururlar ama bir kadın beyinden başka şeyler de arar değil mi tatlım

<barış> tatlım

<Merve> doğru yolda ilerliyorsun, böyle şeyler söylemeye devam et

<barış> tatlım

<Merve> Aynı şeyleri mi konuşacağız?

<barış> güzelim

<Merve> madem güzel buyrun devam edelim.

<barış> portakal

<Merve> ya geç bunları hadi... bana biraz kendinden bahset... gerçekten kim bu barış?

<barış> madalina

<Merve> hep bilindik sınırlarda dolaşıyosun sanki... bence daha iyisini yapabilirsin

<barış> uzay

<Merve> tutucu bir insan mısın?

<barış> fanatik

<Merve> en büyük hayalin nedir?

<barış> dünya turu

<Merve> dünyayı dolaşma fikri çok çekici geliyor bana

<barış> seninle gezelim

<Merve> beni iyice tanımadan herhangi bir sonuca ulaşmamanı tavsiye ederim

<barış> sen bilirsin

<Merve> Bilirim tabi. Ama ara sıra sen de bil.

<barış> teklif var ısrar yok

<Merve> bir kadına değer verdiğini nasıl hissettirirsin?

<barış> orkide alırım

<Merve> pardon telefon çaldı da nerede kalmıştık?

<barış> orkide

<Merve> valla söylemem gerek biraz sıradan bi tipsin sanki... kadınlar biraz da farklılık ister ama

<barış> böle göründüğüme bakma

<Merve> hadi diyelim ki beni tavladın, ne yapmak isterdin sonra?

<barış> ceket

<Merve> ceket giyer misin genelde?

<barış> peçete

<Merve> beni elde etmeyi umursuyor musun gerçekten?

<barış> çanta

<Merve> ne ifade ediyorum senin için?

<barış> ağaç

<Merve> bazen beni hiç anlamadığını düşünüyorum...

<barış> musluk

<Merve> çocukları sever misin sen?

<barış> havlu

<Merve> seni öpmek istiyorum ama şımarmandan korkuyorum

la*mer Üyesinin Albümü
la*mer isimli Üye şimdilik offline konumundadır la*mer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
la*mer üyemize bu mesajı için Teşekkür edilmiştir.
 ShiftlesS    (23-04-2009)
Alt 10-06-2008, 12:21 PM   #13
black_murder

Özel Üye

black_murder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 11-08-2014 10:00 PM

Konular: 81

Forumda ki Süre:
1 hafta 1 gün 14 saat

Ruh Halim:

Teşekkürler: 151
62 Mesajda 111 Teşekkür aldı

REP Puanı : 79715

black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...
black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...black_murder Üyemiz kendini oldukça geliştirmiş ve hızlı adımlarla ilerliyor...

yok abi neyapıp ettiysem olmadı 1 saat dil döktüm ama nafile kaşarlanmış artık

>>>Blog'umdaki Kendi Yazdığım Şiirlerim<<<

Acısı Şüphesiz Kalır

black_murder Üyesinin Albümü
black_murder isimli Üye şimdilik offline konumundadır black_murder isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-06-2008, 12:21 PM   #14
[Adiqe]

Özel Üye

[Adiqe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 23-06-2010 12:33 PM

Konular: 1636

Forumda ki Süre:
1 hafta 3 gün 7 saat

Ruh Halim:

Teşekkürler: 166
640 Mesajda 980 Teşekkür aldı

REP Puanı : -115625

[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...
[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...[Adiqe] Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

ha aslı yha mendil ceket mandalina neler demişsiin esüperisn başarmışsın ama tebrük €derüm

][Üser!mdeq! LaneT! Sew!oOrum][

KâŁbîmŁê Ruhumu ßîrbîrîηê ßâqŁâyâη YoŁdâ ßîr Kısım Kâzı ÇâŁışmâLârı Vâr

ßu Yûzdêη ßîr Mûddêt KuŁŁâηım Dışıyım

Êqêr ßâηâ UŁâşmâk İstêrsêηîz Dîpsîz KârâηŁıqımı KuŁŁâηıη ..!

KıR kaLbiNi veR eLim€..!

şimdi anlatamam yüreğimde ki acıyı ağlarsın,üzülürsün..
bana dönmeni istemiyorum..
sen benim yokluğumu hissettiğinde zaten üzüleceksin yeteri kadar..
şimdilik pek fazla konuşmak yersiz,göz yaşlarım acımı anlatmaya yetersiz!!

[Adiqe] Üyesinin Albümü
[Adiqe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır [Adiqe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-06-2008, 12:22 PM   #15
la*mer
Banlı Üye

Son giriş: : 23-02-2009 11:31 AM

Konular: 6813

Forumda ki Süre:
1 ay 2 hafta 5 gün

Ruh Halim:

Teşekkürler: 431
1,593 Mesajda 1,857 Teşekkür aldı

REP Puanı : -211396

ben başardım öpmek istiyo beni

baktım kız güzel sözden anlamıyo ben de anladığı dilden konuştum

la*mer Üyesinin Albümü
la*mer isimli Üye şimdilik offline konumundadır la*mer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-06-2008, 01:10 PM   #16
 CaLienTe   
.кєℓєвєк α∂мιη.

Son giriş: : 30-12-2014 05:30 PM

Konular: 6422

Forumda ki Süre:
2 ay 0 hafta 2 gün

Ruh Halim:

Teşekkürler: 3,807
3,593 Mesajda 5,884 Teşekkür aldı

REP Puanı : 5222841

CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.
CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.CaLienTe Tek Kelime ile MÜKEMMEL bir üyemiz... Bizimle olduğun için Teşekkürler.

len git yolcaktım valla onu he

CaLienTe Üyesinin Albümü
CaLienTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır CaLienTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2008, 08:50 AM   #17
 кгคl-єŦє   

Emektar Üye

кгคl-єŦє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 03-10-2009 02:37 PM

Konular: 1519

Forumda ki Süre:
1 ay 2 hafta 3 gün

Ruh Halim:

Teşekkürler: 496
756 Mesajda 1,255 Teşekkür aldı

REP Puanı : -173243

кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...
кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...кгคl-єŦє Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...

en son amma cene var sende dedim bu benim işim dedi dua et botsun sen dedim

кгคl-єŦє Üyesinin Albümü
кгคl-єŦє isimli Üye şimdilik offline konumundadır кгคl-єŦє isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2008, 09:00 AM   #18
MaqnuM

Özel Üye

MaqnuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 825

Forumda ki Süre:
3 hafta 3 gün 18 saat

Ruh Halim:

Teşekkürler: 953
475 Mesajda 606 Teşekkür aldı

REP Puanı : -205789

MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...
MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...MaqnuM Üye kendine dikkat etmeli hızlı bir iniş yaşıyor...

Bu kız şey.. Pardön ama gerçekleri söyleyince kabulleniyo

* уσυ'яє ησт αℓσηє,
ησ мαттєя ωнαт тнєу тσℓ∂ уσυ, уσυ'яє ησт αℓσηє.
i 'ℓℓ вє яιgнт вєšι∂є уσυ ƒσяєνєямσяє.
ι ℓσηg тσ вє ℓιкє уσυ, šιš,

ℓιє ¢σℓ∂ ιη тнє gяσυη∂ ℓιкє уσυ ∂ι∂.
тнєяє'š яσσм ιηšι∂є ƒσя тωσ αη∂ ι'м ησт gяιєνιηg ƒσя уσυ.

αη∂ αš ωє ℓαу ιη šιℓєηт вℓιšš,
ι кησω уσυ яємємвєя мє.

Bitmez.....

MaqnuM Üyesinin Albümü
MaqnuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır MaqnuM isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2008, 09:06 AM   #19
MuRaTKoZ

Özel Üye

MuRaTKoZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 29-06-2011 11:42 AM

Konular: 19

Forumda ki Süre:
1 gün 23 saat 35 dakika

Ruh Halim:

Teşekkürler: 56
29 Mesajda 44 Teşekkür aldı

REP Puanı : 679573

MuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... Teşekkürler
MuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... TeşekkürlerMuRaTKoZ Çok Başarılı bir üyemiz... Teşekkürler

Kıza 3 kere aynı cevabı verdirdim

MuRaTKoZ Üyesinin Albümü
MuRaTKoZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır MuRaTKoZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2008, 09:19 AM   #20
Pσуяαz
Banlı Üye

Pσуяαz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9001

Forumda ki Süre:
1 ay 0 hafta 5 gün

Teşekkürler: 943
601 Mesajda 940 Teşekkür aldı

REP Puanı : -212296

Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...
Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...Pσуяαz Üyemizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz...

Kala kala bu kızamı kaldık yaBiliyordum ben bu botu.Direk çıkma teklifi ettimKabul etmedi

Pσуяαz Üyesinin Albümü
Pσуяαz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Pσуяαz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil