| Konular: 137,698 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,535 | Online: 1 | En yeni üyemiz : szr54 (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Sevgiliye Kişiye Özel Tişört HK. Acilll
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
1214
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 24-06-2016, 10:46 AM   #1
kararanay
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 24-06-2016 10:46 AM

Konular: 1

Forumda ki Süre:
17 dakika 59 saniye

Teşekkürler: 0
1 Mesaja 1 Teşekkür aldı

REP Puanı : 1010

kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...kararanay Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Sevgiliye Kişiye Özel Tişört HK. Acilll

Arkadaşlar sevgilime unutamayacağı bir jest yapmak istiyorum ama bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi şöyle ki doğum gününde ona tişört almak istiyorum. Ama bu öyle klasik sıradan bir tişört değil.Yaptıracağım özel bir tasarım ile tamamen ikimize özel hale gelmiş bir tişört. Tişört konusunu ben belirlemek istiyorum. Eşi benzeri başka hiçbir yerde satılmayan bir şeyler olsun... Sizden istediğimse şu; bana bunu yaptırabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Ben şurayı buldum http://www.buldumbuldum.com/kisiye-o...ler/tisortler/ hazır tişörtler var. Ama ben sıfırdan tasarım yaptırmak istiyorum öyle basit bir şey olsun istemiyorum. En kötü ihtimal oradan sipariş verebilirim. Ama özgün olsun istiyorum başka kimsede olmasın. Tavsiyelerinizi bekliyorum

kararanay Üyesinin Albümü
kararanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır kararanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
kararanay üyemize bu mesajı için Teşekkür edilmiştir.
tecavüzcü İNGİLİZ (19-05-2017)
kararanay Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
acilll, kişiye, sevgiliye, tişört, özel

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil