Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Bilgisayar, Internet , WebMaster, Msn > Internet » İleriye Dönük Para Kazanmak İstiyenler Buyursun

| Konular: 137,700 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,565 | Online: 1 | En yeni üyemiz : foodaska (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi İleriye Dönük Para Kazanmak İstiyenler Buyursun
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
1965
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 19-07-2011, 10:46 AM   #1
postmaster00
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 19-07-2011 10:47 AM

Konular: 1

Forumda ki Süre:
11 dakika 0 saniye

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

postmaster00 Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

İleriye Dönük Para Kazanmak İstiyenler Buyursun

Herkes bişeyler öğretmeye çalışır, herkes kazanıcaksın derler sen ne yaparsın her söylenenin peşinden koşar durursun peki hiç düşündünmü internetten kazanmak bu kolay olsa o kadar çok internet kullanıcısı varki hepsi bu işlerle uğraşırdı.
Bu söylenenler doğru olsaydı, bunun için çok vaadlerde bulundular, tıkla kazan, anket doldur kazan, üye ol kazan, reklam yayınla kazan peki soruyorum size hangisinde gerçek gelire ulaştınız. Ben söylüyeyim hiç birinde peki gerçekten kazanmak istiyomusunuz dediğimde hemen hiç düşünmeden evet dediğinizi duyar oldum.
Size başımdan 2 ay önce geçen bir olayı anlatıcam bundan 2 ay önce çok araştırırım ve internetten para nasıl kazanılır diye çok uğraşırdım, baya araştırdım her defasında yeni umutla birilerinin vaadlerine kulak vererek peşlerinden gittim ama hep boş hep faso artık sıkılmıştım ve yine bundan 2 ay önce son bir defa araştırayım dedim ve karşıma bir set çıktı.
Önce sıcak bakmadım bu sete sonra araştırmaya başladım baktımki seti öven çok kişi var GooMaSS tıkla bende kafayı taktım bide bu olsun dedim o set GooMaSS sonra olumlu yanıtlarla karşılaşınca hemen indirdim. Sonrasında sonuçmu işte size sonuç ;

Buda yetmemiş gibi bir sürüde bonus verdiler buda bonuslar;

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

ClickBank Eğitimi

Amazon Associates

Xticaret Satış Ortaklığı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google Adwords Eğitimi

Belki fazla inandırıcı olmadım isterseniz sizi resmi sitesine yönlendireyim GooMaSS tıklayınız. Araştırmadan hiç bir şeye kanmayın ve inanmadan hiç bir işi yapmayın
İnternetten Para Kazanmak Bu kadar Kolay Olmamıştı GooMaSS

postmaster00 Üyesinin Albümü
postmaster00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır postmaster00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
postmaster00 Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
buyursun, dönük, kazanmak, para, ıleriye, İstiyenler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil