Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Bilgisayar, Internet , WebMaster, Msn > Internet » Lyoness Hakkında neler biliyorsunuz

| Konular: 137,700 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,566 | Online: 1 | En yeni üyemiz : Linux (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Lyoness Hakkında neler biliyorsunuz
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
2299
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 06-11-2011, 05:04 AM   #1
ilbocan
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 06-11-2011 05:05 AM

Konular: 1

Forumda ki Süre:
17 dakika 6 saniye

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

ilbocan Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Lyoness Hakkında neler biliyorsunuz

LYONESS İÇİN Titan Ve Saadet Zinciri Yakıştırmacası
Gün geçmiyor ki lyoness cashback rakipleri firmalarının karalama kampanyalarını duymalım. Bugün interneti açıp google de Lyoness diye aradığımızda tanıtım sitelerinin yanında bir de Lyoness’i kötülemek için yazılanlar çizilenler. Birde bu yazıları yazanların yanında isimleri ve iletişim bilgileri olsaya. Tabi çoğunun kimin yazdığı belli değil. Zaten yazsa lyoness ile kanunların karşısında hesabını verir.
Bugün Lyoness dünyadanın bir çok ülkesinde bir çok ortak firmaları ile çalışan büyük bir kuruluştur. Yayılımını network ağı şeklinde ki yapısı ile yapmasından dolayı maalesef bir çok kötü niyetli insanların titan veya saadet zinciri yakıştırmasına maruz kalıyor. Özellikle internet ortamında oluşan bu bilgi kirliliği içinde diğer network firmalarının üyelerini kayıp etmeme çabası ile bu yazılanlara karşılaşmam mümkün. Bu yazıların bazılari ise şu şekilde;
Lyness titandır, Lyoness saadet zinciri oluşumudur. Lyonessin toplantılarına katıldım insanlardan para toplayarak insanları soyuyorlar. Ben üye oldum iki de arkadaşımı üye yaptım, sonra bu üye yaptığım arkadaşlarımın parasını ödedim hesabını satın allıp arkadaşlığı kurtardım, Toplantılarda birbilerine hanım ve bey hitap ediyorlar kendilerini bir şey sanıyorlar, sakın katılmayın bunlar soyguncu gibi daha yüzlerce yazılan çizilenler. Birde Lyonesse yanlış bilgilendirme sonucu üye olanlar vardır. Bazı üyeler sırf üye yapmak için bazı insanlara yanlış bilgiler vererek çok kısa sürede zengin olma vaadi vermektedir. Daha lyonessi ne olduğunu bilmeyip sisteme 4400 verip business olarak üye olanlar vardır ve 1 tane bile üyesi yoktur. Durum böyle olunca da işin rengini anlayan üye bir süre sonra sağda solda olur olmak şeylerde yazabilmektedir.
Arkadaşlar bütün bu anlatılanlar bir safsatadan ibrarettir. Eğer lyonessin yapısını iyi araştırırsanız. Bugün Lyoness her çalıştığı devlette ekonomiye destek vermektedir. Bu aşamada da Türkiye Cumhutiyeti tarafından da direk desteklenmektedir. Her kazanc kuruşu kuruşuna devlete vergilendirilmektedir. Lyoness hiçbir üyesinden para almaya ihtiyacı yoktur. Alınan paralar her üyenin hesabında kalmaktadır. Eğer üye isterse alış verişlerinde kullanarak sistemde çıkabilme şansı vardır. Asıl sisteme üye olurken para verilmesinin nedeni ise Lyonessin yapısı karışık olduğu için üyenin araştırması ve Lyonessin nasıl çalıştığını öğrenmesi için üye den alınmasıdır. Çünkü sisteme bedava katılan kimse sistemi araştırmaz. Halbuki sistem ücretli katılan bir üye ancak sistemi öğrenmek için araştırır bu bu sistemi insanlara ulaştıra bilir. Normalda sisteme girerken alınan ücretler pozisyon hasabıma yatırılır ve bu pozisyonlarda alışverişler sayesinde üretilir. Şu anda aktif bir alış veriş olmadığı için biz bu pozisyonları alışveriş yapmış gibi satın alıyoruz.
Ücret ödeyerek yani pozisyon satın alarak sisteme katıldığımızda bir blok pozisyona sahip oluyoruz ve kazancımız daha fazla oluyor. Halbuki, pozisyon satın almadan sisteme katılmış olsak aynı kurduğumuz ekipten 1280 TL alıcaz. Ama en az 3 pozisyon satın alarak girmiş olsak yaklaşık 3500 TL civarı sistemden para almış olucaz. Eğer 770 TL ile girmiş olsak aşağı yukarı 10 bin TL sistemden para almış olucaz. Şimdi sizde bedavadan sisteme katılıp alış veriş yaparak bir pozisyon üretip 1280 TL almak mı iyi ya da pozisyon satın alıp binlerce lira almak mı daha kazançlı sizce.
Bir diğer konuda şuan Lyoness üyesi olupta üye yapmak sıkıntısı yaşayan üyeler. Bu konuda sıkıntınız olmasın zaten 120 bin üye sayısı tamamlanınca zaten sisteme girmek bedava olacak o zaman istediğiniz kadar insanı sisteme katabilirsiniz. Burda 120 bin üye dolunca pozisyon satın alınması durucak mı sorunuz varsa. O zaman gelince isteyen pozisyon satın alarak girmede devam edecek.Nitekim bu işten iyi derecede para kazanmak için en akıllıcası posizyon satın almaktır.
www.nakitkazanc.com

ilbocan Üyesinin Albümü
ilbocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır ilbocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
ilbocan Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
biliyorsunuz, hakkında, lyoness, neler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil