Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Kampüs-Öğrenci Alanı > Eğitim Diğer Konular » Mezun olmadan ingilizceyi öğrenmem gerek

| Konular: 137,692 | Mesajlar: 2 | Üyeler: 40,484 | Online: 2 | En yeni üyemiz : kubbehan (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Mezun olmadan ingilizceyi öğrenmem gerek
Yanıt
1
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
5401
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 15-02-2012, 04:10 PM   #1
resif
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 04-03-2012 02:47 PM

Konular: 2

Forumda ki Süre:
2 saat 53 dakika 11 saniye

Ruh Halim:

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

resif Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Mezun olmadan ingilizceyi öğrenmem gerek

İnadla alocak iş şu dil mevzuu ama benimgibi beceriksiz birine uygunbiyer olmalı çünkü bir kursa gidicem ama sınavı geçemezsen hoop para boşa gitti, sertifika yok sonuç ta bu dil bana işe girmedede lazımolcak birşey ve bunuda işverene sertifika ile gösterebilirim infolangı buldum hem öğretme garantili hem speakinge önemveriyolarmış devamsorunum olmazsa sınavı geçemmesemde aynı kuru ücretsizde alabiliyomuşum daha ne istrim,

resif Üyesinin Albümü
resif isimli Üye şimdilik offline konumundadır resif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
resif Sponsor Linkleri
Alt 29-08-2013, 09:13 AM   #2
Webking
Yeni Üye

Webking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 04-11-2013 11:40 AM

Konular: 6

Forumda ki Süre:
1 saat 28 dakika 12 saniye

Ruh Halim:

Teşekkürler: 0
1 Mesaja 1 Teşekkür aldı

REP Puanı : 1010

Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...Webking Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

İyiymiş gerçekten. Yalnız çok tekrarlarsan bıkabilirsin artık ve böyle bir garantiyi nasıl verebiliyorlar orası da hayret tabii. Bana pek bir güven telkin etmedi.

Webking Üyesinin Albümü
Webking isimli Üye şimdilik offline konumundadır Webking isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gerek, ingilizceyi, mezun, olmadan, öğrenmem

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil