| Konular: 137,692 | Mesajlar: 2 | Üyeler: 40,484 | Online: 1 | En yeni üyemiz : kubbehan (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
diyet zayıflama
Yanıt
1
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
1388
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 07-02-2011, 12:55 AM   #1
zerodiyet
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 07-02-2011 12:56 AM

Konular: 2

Forumda ki Süre:
13 dakika 18 saniye

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

zerodiyet Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

diyet zayıflama

zerodiyet.com sitesi Diyet kilo verme zayıflama egzersiz diyet listesi diyet proğramları ve kilo alma, şifalı taşlar konuları hakkında güncel bilgiler. www.zerodiyet.com

zerodiyet Üyesinin Albümü
zerodiyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır zerodiyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
zerodiyet Sponsor Linkleri
Alt 29-06-2016, 09:38 AM   #2
cerensuroglu
Yeni Üye

Üyenin Son Konuları  

Son giriş: : 29-06-2016 09:38 AM

Forumda ki Süre:
5 dakika 25 saniye

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

cerensuroglu Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Sağlıklı diyet

Merhabalar,
Bahar geldi ve şimdiden kilo vermeye, yaz için hazırlanmaya başlamamız gerekiyor. Çalışma hayatından da kaynaklı kendimize vakit ayıramaz olduk oturduğumuz yerden yaptığımız diyetler de hiç bi işe yaramıyor. Bu havalarda yapılacak en güzel şey bisiklet sürmek diye düşünüyorum. Kendime Bianchi’den 28″ BIANCHI RAINBOW BAYAN ŞEHİR 7-V VB aldım. hafta sonları sahile çıkıp bisiklet sürüyorum ve inanın şimdiden kilo vermemde yardımcı oldu. Bianchi’nin kadınlar için ürettiği şehir bisikletleri oldukça hafif ve kullanışlı. Bisiklet sürerken hem psikolojik olarak rahatlıyorum, mutlu hissediyorum hem de formda kalıyorum. Hepinize tavsiye ederim.

cerensuroglu Üyesinin Albümü
cerensuroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır cerensuroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
diyet, zayıflama

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil