Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Haber, Siyaset, Ekonomi, Kültür > Haberler > Türkiye'den Haberler » Mersin'de Fırtına ve Hortum Hayatı Olumsuz Etkiledi

| Konular: 137,700 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,568 | Online: 1 | En yeni üyemiz : anonim11 (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Mersin'de Fırtına ve Hortum Hayatı Olumsuz Etkiledi
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
1611
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 11-02-2015, 12:56 PM   #1
alper198
Yeni Üye

Son giriş: : 05-03-2015 03:21 PM

Konular: 22

Forumda ki Süre:
10 saat 48 dakika 6 saniye

Teşekkürler: 0
0 Mesajda 0 Teşekkür aldı

REP Puanı : 10

alper198 Üyemiz hakkında yorum yapamıyoruz kendisini biraz daha tanımamız lazım...

Mersin'de Fırtına ve Hortum Hayatı Olumsuz Etkiledi

Bütün Forum sitesi arkadaşlarıma ve yöneticilerine selamlar. Harika bir gün geçirmeniz dileği ile.

Mersin'de Fırtına ve Hortum Hayatı Olumsuz Etkiledi Haberini İzle | Güncel Haberler

Haberin Videosunu Izle:

Silifke ilçesinde hortum, seralara zarar verdi, fırtına nedeniyle Taşucu- Girne arasındaki feribot seferleri iptal edildi.Atayurt Mahallesi'nde, domates ve çilek üretilen bazı seralar, hortum nedeniyle yıkıldı, ürünler zarar gördü. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, zarar tespiti için çalışma başlattı.Üreticilerden Ahmet Aydın, domates ve çilek yetiştirdiği serasının yıkıldığını belirterek, zararının karşılanmasını istedi.Öte yandan, fırtına nedeniyle Taşucu- Girne arasında feribot seferleri yapılamadı.Dalgalar, sahildeki bazı iş yerlerine zarar verdi.

alper198 Üyesinin Albümü
alper198 isimli Üye şimdilik offline konumundadır alper198 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
etkiledi, fırtına, hayatı, hortum, mersinde, olumsuz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil