| Konular: 137,700 | Mesajlar: 1 | Üyeler: 40,566 | Online: 1 | En yeni üyemiz : Linux (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi
CHIP FreeWare Programlar
Yanıt
0
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
1677
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 16-07-2009, 08:53 AM   #1
| мα ¢σ¢σттє |

Özel Üye

| мα ¢σ¢σттє | - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 266

Forumda ki Süre:
4 hafta 1 gün 10 saat

Ruh Halim:

Teşekkürler: 805
402 Mesajda 572 Teşekkür aldı

REP Puanı : 2363007

| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.
| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.| мα ¢σ¢σттє | Artık demirbaş olan bu üyemiz oldukçada tecrübelidir.

CHIP FreeWare Programlar

Küçük ama bazen yararlı bir çok işimizi gören FreeWare programları yararlanmanız amacıyla upload ederek CHIP Dergisi farkıyla sizlere sunmaya çalıştık.

DiskDigger 0.8.2.158

Sisteminizden kaldırdığınız dosyalarınızı DiskDigger ile geri getirebilirsiniz.
Boyut : 748 KB
İşletim sistemi : Windows 2000/XP/Vista DOWNLOAD

PowerGUI 1.8.0

PowerGUI, basit grafikli Tweak yazılımlarından çok daha fazlasını vadediyor.
Boyut: 5,74 MB
İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista DOWNLOAD

FideAS file private 3.3.1

Sisteminizi koruma altına alabileceğiniz bir güvenlik yazılımı.
Boyut: 6,76 MB

GPU-Z 0.3.4

Ekran kartınızla ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, bu yazılımı bir denemelisiniz.
Boyut: 478 KB

Express Burn 4.26

Bilgisayarınızda arşivlediğiniz verilerinizi CD ya da DVD’lere yazdırma vakti geldiyse ve ücretsiz bir CD/DVD yazılımı arıyorsanız, Express Burn’e bir göz atabilirsiniz. Express Burn, verilerinizi oldukça hızlı bir şekilde yazdıran ve pek çok rakibine gör
Boyut: 390 KB

Vista Services Optimizer 1.1.42.2

İstemediğiniz işletim sistemi hizmetlerini kapatabileceğiniz bir yazılım.
Boyut: 1,44 MB
İşletim sistemi: Windows Vista/7 DOWNLOAD

SView5 1.27

Küçük boyutlu bir resim düzenleme yazılımı.
Boyut: 996 KB
İşletim sistemi: Windows XP/Vista DOWNLOAD

Freeeraser

Bazen yalnızca silmek dosyalarınızın silinmesi için yetmez. Bu gibi durumlarda Freeeraser’a başvurmanız gerekebilir.
Boyut: 1,94 MB

MeGUI 0.3.1.1028

Codec’ler için göz atmanız gereken bir yazılım.
Boyut: 1,07 MB
İşletim sistemi: Windows NT/2000/XP/Vista DOWNLOAD

gMote 1.41

Fare hareketleri ile bazı komutları uygulamak? Oldukça ilginç bir yazılım.
Boyut: 1,05 MB

JPEG & PNG Stripper 1.5.1.46

JPEG ve PNG formatındaki dosyalarınız için geliştirilmiş küçük boyutlu bir yazılım.
Boyut: 146 MB
İşletim sistemi: Windows 9x/ME/NT/2000/XP/Vista DOWNLOAD

File & Folder Unlocker

File & Folder Unlocker ile şifreli dosya ve klasörleri kırabilirsiniz.
Boyut: 101 KB
İşletim sistemi: Windows 2000/XP DOWNLOAD

iTunes 8.2.0.23

Müzik tutkunlarına müziklerini yönetmeleri, yeni müzikleri keşfetmelerini ve satın almalarını kolaylaştıran mükemmel bir yazılım.
Boyut: 74 MB

Kaynak CHIP Temmuz Sayısı.

| мα ¢σ¢σттє | Üyesinin Albümü
| мα ¢σ¢σттє | isimli Üye şimdilik offline konumundadır | мα ¢σ¢σттє | isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
| мα ¢σ¢σттє | Sponsor Linkleri
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
chip, freeware, programlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil