Navigation » Yaprak Forum - Türkiye'nin Forum Sitesi > Genel Bölüm > Üye, Eğlence, Şiir, Aşk ... > Duygusal Bölüm > Şiirler » Türkiye'nin En Güzel Memleket ve Köy Şiiri

| Konular: 137,700 | Mesajlar: 2 | Üyeler: 40,565 | Online: 1 | En yeni üyemiz : foodaska (Merhaba!)

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Türkiye'nin En Güzel Memleket ve Köy Şiiri
Yanıt
1
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Okunma
863
Önceki Konu
önceki Konu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 08-01-2017, 12:32 PM   #1
KEMAHLI
Yeni Üye

KEMAHLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 14-08-2017 10:24 AM

Konular: 31

Forumda ki Süre:
22 saat 8 dakika 42 saniye

Teşekkürler: 4
10 Mesajda 14 Teşekkür aldı

REP Puanı : 73026

KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...
KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...

Memleket İsterim - Cahit Sıtkı Tarancı

MEMLEKET İSTERİM

Memleket isterim
Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun;
Kuşların çiçeklerin diyarı olsun.

Memleket isterim
Ne başta dert, ne gönülde hasret olsun;
Kardeş kavgasına bir nihayet olsun.

Memleket isterim
Ne zengin fakir, ne sen ben farkı olsun;
Kış günü herkesin evi barkı olsun.

Memleket isterim
Yaşamak, sevmek gibi gönülden olsun;
Olursa bir şikâyet ölümden olsun.

Cahit Sıtkı TARANCI

Konu KEMAHLI tarafından (08-01-2017 Saat 12:40 PM ) değiştirilmiştir.

KEMAHLI Üyesinin Albümü
KEMAHLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır KEMAHLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
KEMAHLI Sponsor Linkleri
Alt 08-01-2017, 12:33 PM   #2
KEMAHLI
Yeni Üye

KEMAHLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son giriş: : 14-08-2017 10:24 AM

Konular: 31

Forumda ki Süre:
22 saat 8 dakika 42 saniye

Teşekkürler: 4
10 Mesajda 14 Teşekkür aldı

REP Puanı : 73026

KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...
KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...KEMAHLI Bu üyemizde ışık görüyoruz. Daha başarılı olacağını umuyoruz...

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik

BENİM KÖYÜM

Baharda şenlenir bağı, bahçesi
Kokusu başkadır benim köyümün
Unutturur adama gamı, kederi
Havası başkadır benim köyümün
XXX
Akşam olur herkes döner evine
Can kurban inan ki benim köyüme
Gülabi'nin torunları derler bizlere
Özü başkadır benim köyümün
XXX
Yeşil yeşil meşeleri var dağında
Meyve ağaçları çiçek açar bağında
Her çeşit otlar yeşerir toprağında
Yeşili başkadır benim köyümün
XXX
Köyümün kenarından akar çayı
Kıvrım kıvrım dolanır sular tarlayı
Unuttum sanma orda olmayı
Dostluğu başkadır benim köyümün
XXX
Yaz gelince çıkarlar yaylaya
Gurbetçiler hasretle döner sılaya
Benden selam olsun Aziz Ağa'ya
Sevgisi başkadır benim köyümün

İbrahim SEVİNDİK

Konu KEMAHLI tarafından (08-01-2017 Saat 12:41 PM ) değiştirilmiştir.

KEMAHLI Üyesinin Albümü
KEMAHLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır KEMAHLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Yeni Konu aç  Cevapla

Bookmarks

Etiketler
güzel, köy, memleket, türkiyenin, şiiri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil